DÖNEM BAŞKANI RTN.FİKRİ BAYHAN

2430.BÖLGE GUVARNÖRÜ ALTAN ASLAN & NESLİHAN

UR. ROTARY BAŞKANI BARRY RASSİN & ESTHER

DUYURU...

İLHAM KAYNAĞI OLALIM.

 

TOPLANTI BİLGİLERİ

Toplantı Günü : Çarşamba

Toplantı Saati : 12:30

Toplantı Yeri : AKRA BARUT
                             OTEL

GERÇEKLEŞTİRDİKLERİMİZ

BAŞKANDAN MESAJLAR

Başkandan Mesajlar için tıklayınız

FAYDALI LİNKLER

Değerli Dostlarım, Sevgili Roteşler,

23 Şubat günü Uluslararası Rotary’nin kuruluş yıldönümü olması nedeniyle Şubat ayı Dünya Anlayış Ayı seçilmiştir. Yeni yılın ilk aylarından biri olan Şubat ayı içerisinde Rotary kulüpleri özel programlar düzenleyerek uluslararası anlayış ve iyi niyeti arttırıcı etkinlikler yapmak; Dünya Toplum Hizmeti projelerini dünyanın çeşitli yerlerinde yaygınlaştırmak gibi faaliyetlere ağırlık verilir.

Değerli Dostlarım,

Yılın ilk aylarından biri olan Şubat ayında iki proje gerçekletirdik.

Bunlardan biri Şırnak’ta yanan bir kütüphane için Antalya Falez Rotary Kulübü olarak 500 kitap topladık ve TÜRSAB yetkilisine teslim ettik. Destekleriniz için çok teşekkür ederim.

İkinci olarak, Aspendos Rotary Kulübünün evsahipliğinde 28-31 Ocak 2016 tarihleri arasında düzenlenen 3.RYLAKADEMİ Seminerine hami Falez Rotaract Kulübünden Rtc. Merve Buse Kalaycı’yı gönderdik. Antalya IC Hotel’de yapılan seminer İzlenimlerini bizlere haftalık olağan Rotary toplantısında anlattı. Rtc. Merve Buse Kalaycı’ya iş ve özel hayatında başarılı ve mutlu bir gelecek dileriz.

Haftalık toplantılarımızda 3 Şubat 2016 Çarşamba günü Miramis Turizm Seyahat Acentası kurucusu Işıl Kuluy’dan tatil organisazyonlarında hayatımızı kolaylaştıracak tüyolar aldık.   

Değerli üyelerimizden Rtn.F.Şeniz Kalaycı, gittiği Küba ve Laponya’dan bir Rotaryen bakış açısıyla edindiği bilgileri bizlere anlatarak, görsel olarak paylaştı.  

Ayrıca bu ay Aspendos Rotary Kulübüyle birlikte Akra Barut Hotel’de ortak toplantı yaptık. Toplantıda, Kepez Belediyesi Kentsel Tasarım Müdürü Barış Soykam, Antalya ve Kepez Bölgesi Mimari Gelişimi konusunda bilgilendirme konuşması yaptı. Ortak toplantının evsahipliğini üstlenen Aspendos

Rotary Kulübü başkan ve üyelerine çok teşekkürler.

                Her haftayı farklı bir faaliyet ile keyifli bir ayı geride bırakmış olduk. Mart ayıda yine programımızın oldukça yoğun ve zevkli geçmesi için planlarımız tamamlandı.

Hepinizi güzel duygularımızla kucaklıyor, keyifli ve eğlenceli bir Mart ayı diliyoruz.

Hizmetleriniz Dünyaya Armağan Olsun.

 

Rtn. Osman & Demet ERSOY

Antalya Falez Rotary Kulübü

2015-16 Dönem Başkanı ve Eşi

Uygulama : www.elitnet.com.tr