DÖNEM BAŞKANI RTN.FİKRİ BAYHAN

2430.BÖLGE GUVARNÖRÜ ALTAN ASLAN & NESLİHAN

UR. ROTARY BAŞKANI BARRY RASSİN & ESTHER

DUYURU...

İLHAM KAYNAĞI OLALIM.

 

TOPLANTI BİLGİLERİ

Toplantı Günü : Çarşamba

Toplantı Saati : 12:30

Toplantı Yeri : AKRA BARUT
                             OTEL

GERÇEKLEŞTİRDİKLERİMİZ

BAŞKANDAN MESAJLAR

Başkandan Mesajlar için tıklayınız

FAYDALI LİNKLER

Değerli Rotary Ailem,

Rotary’nin Dergi Ayı olan Nisan ayında, yine projelerimizi gerçekleştirdiğimiz dolu dolu geçen bir ay oldu.  Dr.Rukselan Selek tarafından Habipler Ortaokulu Falez Rotary Anasınıfları Öğrencilerine Diş Sağlığı ile ilgili Eğitim  verildi. Öğrencilere diş macunu ve diş fırçası dağıtılarak diş ve ağız sağlığının önemi vurgulandı. Desteklerinden dolayı Dr.Rukselen Selek ve Habipler Ortaokulu Müdürü ve Falez Rotary Düden Toplum Birliği kurucu üyelerinden Başkan Cemil Parin ve öğretmenlerine teşekkür ederiz.

Değerli Dostlarım,

Rotary kulüplerinin her yıl tazelenen bir enerji ve heyecanla gerçekleştirdiğimiz hizmet projelerinin sürdürülebilmesi için Rotary Ailemize Rtn. Hüseyin Kaplan’ın da katılmasıyla kulübümüz daha da güçlenmektedir. Yeni katılan üyemizin Pin’ini UR.2430 Bölge Guvernörü Rtn. Canan Ersöz takarak mutluluğumuzu paylaşmışlardır. Bu vesile ile toplantımızda yaptığı konuşmada gerçekleştirmiş olduğumuz projelerimizle ilgili kulübümüzden övgüyle söz etmiş ve bizleri onurlandırmıştır.

Değerli Rotary Ailem,

Kulübümüz bu sene Meslek Hizmet Ödülü’nü Ankara'nın Haymana ilçesi doğumlu,  Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi heykel bölümü mezunu, heykel dalında yaptığı çalışmalarla, katıldığı çeşitli devlet yarışmalarında ve Zonguldak 100. Yıl Vakfı Uluslararası Heykel yarışmasında ödüller alan, daha sonra çini sanatçılığını da benimseyip, 1996 yılında Antalya'ya yerleşerek Kaleiçi'nde bir işyeri açan ve 20 yıldır atölye ve dükkân olarak kullandığı işyerinde özel koleksiyon çini çalışmalarına devam ederek geleneksel desenlerin üzerine kendi yorumlarını da katan Hülya Kabakçı Polat’a verdi.

                Değerli Dostlarım,

Antalya Kaleiçi Kandilli Restaurantta Nisan 2007 yılında kurduğumuz Falez Rotary Kulübünün 9. kuruluş yıl dönümünü eşlerimizle birlikte kutladık.

Dönemimizde bununla birlikte; 26 Aralık 2011 Hami Rotaract Kulübümüzün kuruluşundan sonra 25 Mart 2016 gününde kurulan Antalya Falez Interact Kulübü Charter Töreni yapıldı. Törende 2015-2016 Dönem Başkanı İnt. Efe Turan’a Guvernör Canan Ersöz tarafından dönem kolyesini ve Pin taktı. İnteractlara ailemize hoş geldiniz diyerek bir konuşma gerçekleştirmiştir.

Değerli Rotary Ailem,

Yeni kurulan ve UR. 2430. Bölge Guvernörü Canan Ersöz’ünde bulunduğu Burdur Rotary Kulübünün toplantısında ilk bayrak değişiminde bulunarak mutluluklarına ortak olduk. Kulüp olarak kendilerine başarılar diliyoruz.

Kulübümüzün olmazsa olmazlarından olan Ocakbaşı toplantılarımız devam etmektedir. Bu hafta bizleri Rtn. Berna A. & Bülent Tuzlak çifti Rotaryen ve Roteşleri konuk etti. Ocakbaşı toplantısında  misafirperverliklerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyoruz...

Değerli Dostlarım,

Dönem sonu yaklaşmakla birlikte biz Birinci etapta Planetaryumun, ikincisinde de müze kısmının tamamlanması planlanan, İlk çıkış noktasının Kaleiçi Rotary Kulübünden GDB. Rtn. Mehmet Ali Selek olan projenin gelecek dönem hazırlıklarını tamamlama aşamasındayız. Bu güzel proje Gelecek Dönem Guvernörüne de iletilmiş durumdadır.

Değerli Dostlar,

Bu bahar aylarında Rotary ailesi olarak Karacaören Barajına geziler düzenlenerek yeşillikler arasında unutulmaz güzel an lar yaşandı. Desteklerinden dolayı Rtn. Berna A.Tuzlak’a teşekkür ederiz.

Değerli Rotary Ailem,

Sevgili Roteşler,

2430.Bölge konferansının yaklaştığı şu son günlerde hepinizi en içten sevgi ve saygılarımla kucaklıyorum.

Rtn. Osman Ersoy

Antalya Falez Rotary Kulübü

2015-2016 Dönem Başkanı

Uygulama : www.elitnet.com.tr