DÖNEM BAŞKANI RTN.FİKRİ BAYHAN

2430.BÖLGE GUVARNÖRÜ ALTAN ASLAN & NESLİHAN

UR. ROTARY BAŞKANI BARRY RASSİN & ESTHER

DUYURU...

İLHAM KAYNAĞI OLALIM.

 

TOPLANTI BİLGİLERİ

Toplantı Günü : Çarşamba

Toplantı Saati : 12:30

Toplantı Yeri : AKRA BARUT
                             OTEL

GERÇEKLEŞTİRDİKLERİMİZ

BAŞKANDAN MESAJLAR

Başkandan Mesajlar için tıklayınız

FAYDALI LİNKLER

Değerli Dostlarım,

Sevgili Roteşler,

16 Haziran 2015 Salı Günü devraldığımız büyük bir heyecan ve projelerle dolu geçen 2015-2016 dönem başkanlığım bitmek üzeredir. GDB. Rtn. Rukselan Selek’in divan başkanlığında 2016-2017 döneminde birbirinden değerli başkan, yönetim kurulu ve denetleme kurulu üyelerimizi 4 Mayıs 2016 Çarşamba günü olağan toplantımızda seçtik. Kulüp olarak, Geçmiş Dönem Başkanları ve değerli üyelerimizle birlikte yeni dönemde tek yürek olup projelerimize ve etkinliklerimizi yapmaya devam edeceğiz.

Değerli Dostlarım,

Haftalık olağan toplantılarımızdan birinde  “Liderler Okuluyla Eğitime Yeni Bakış Açısı” hakkında Alper Erden & Sibel Yıldırım güzel bir sunum gerçekleştirdiler. Ocakbaşı toplantısında ise Rtn. Rukselan & Mehmet Ali Selek çiftinin konuklarıydık. Keyifli ve bol sohbetli geçen toplantıda misafirperverliklerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

Toplum projelerinden biri ve kulübümüzün adını sonsuza dek yaşatacak olan Fener Mevkiinde Antalya Falezlerinin üzerinde 25 metre yüksekliğindeki Türk Bayrağı Projesini yeniledik.  

Değerli Dostlarım,

Baharın gelmesiyle birlikte canlanan tabiatla bütünleşmek adına Gül Festivaline gitmek için Isparta gezisi düzenlendik. Falez Rotary ailesi olarak önceki gezilerde olduğu gibi güzel vakit geçireceğimizi düşünüyorum. Organizasyonluğunu yapan değerli üyelerimizden Rtn. Nesrin Fidan’ın değerli katkıları için kendilerine teşekkür ederim.

Değerli Roteşler,

Değerli Dostlarım,

UR 2430.Bölge Konferansı yapıldı. Kulübümüz adına verilen ödülleri ve yıldızı sizler adına aldım. Konferansta birlikte olduğum değerli Geçmiş Dönem Başkanları ve kulüp üyelerime çok teşekkür ederim.

Çok çabuk geçen dönemin sonunda 2 Haziran 2016 Devir Teslim Törenimiz yapılacaktır. Rotary ailesi olarak hep birlikte olmayı diliyorum.

Rotaryen sevgi ve saygılarımla.

Osman Ersoy

Antalya Falez Rotary Kulübü

2015-2016 Dönem Başkanı

Uygulama : www.elitnet.com.tr