DÖNEM BAŞKANI RTN.FİKRİ BAYHAN

2430.BÖLGE GUVARNÖRÜ ALTAN ASLAN & NESLİHAN

UR. ROTARY BAŞKANI BARRY RASSİN & ESTHER

DUYURU...

İLHAM KAYNAĞI OLALIM.

 

TOPLANTI BİLGİLERİ

Toplantı Günü : Çarşamba

Toplantı Saati : 12:30

Toplantı Yeri : AKRA BARUT
                             OTEL

GERÇEKLEŞTİRDİKLERİMİZ

BAŞKANDAN MESAJLAR

Başkandan Mesajlar için tıklayınız

FAYDALI LİNKLER

Sevgili Rotary Ailem,

Rrotary insanlığa hizmet eder sloganımızla yeni bir döneme başlamış olmanın heyecanını ve mutluluğunu sizlerle paylaşmak istiyorum.

2016 - 2017 Dönemi; daha geniş katılımlı, yeni üye kazanımına önem vererek,   yeni dostluklar kurmamıza zemin hazırlayan, insanlara dokunan projelerle, gezilerle, etkinliklerle, dolu dolu bir dönem geçireceğimiz inancı ve azmindeyim. Bunu hep birlikte el ele başaracağız.  

Hepinizi toplantılarımıza/projelerimize katılmaya, projelerin içinde yer alarak dostluklarımızı pekiştirmeye, Rotary’nin geleneksel ideallerini yerine getirmek için bana ve yönetim kurulumuza destek olacağınıza olan inancım tamdır. Biz bir aileyiz.

Kurucu başkanımızdan başlayarak, bugüne kadar gelen her başkanımızın hizmetleri ile bir önceki yılı aştı. Birbirinden başarılı projeler üreterek bunları ödüllerle taçlandıran bütün Geçmiş Dönem Başkanlarımıza gönülden teşekkürler. Böyle başarılı başkanların ardından hizmet bayrağını devraldığım için kendimi çok şanslı görüyorum.

Bu dönem birlikte yapacağımız hizmet projeleri, kültürel etkinlikler ve gezilerle bu bağın kuvvetlenerek önümüzdeki yıllara taşınması için elimizden geleni hep birlikte yapacağız

Geçmiş dönemlerde olduğu gibi misyonumuz başkalarına hizmet etmek, üstün ahlaki standartları teşvik etmek, iş meslek ve toplum hayatında ki liderler arasında dostluklar tesis ederek dünya hoşgörü iyi niyet ve barışına katkıda bulunmak olacaktır. Rotaryenler olarak hizmetlerimizde toplumumuzun yaşam kalitesini arttırmaya, yarının liderlerini yetiştirmeye, farklı kültürlerin birbirlerini tanımasına fırsat sağlayarak insanları kucaklayacağız.

Değerli dostlarım, bir yıl gururla taşıyacağımız rotary hizmet bayrağını siz değerli üyelerimizle birlikte daha yükseklere taşıyacağımıza eminim. Bize bu hizmet yolunda vereceğiniz desteğe şimdiden çok teşekkür ederim.

Sevgi ve saygılarımla.

F. Şeniz Kalaycı

Antalya Falez Rotary Kulübü

2016-2017 Dönem Başkanı

Uygulama : www.elitnet.com.tr