DÖNEM BAŞKANI RTN.FİKRİ BAYHAN

2430.BÖLGE GUVARNÖRÜ ALTAN ASLAN & NESLİHAN

UR. ROTARY BAŞKANI BARRY RASSİN & ESTHER

DUYURU...

İLHAM KAYNAĞI OLALIM.

 

TOPLANTI BİLGİLERİ

Toplantı Günü : Çarşamba

Toplantı Saati : 12:30

Toplantı Yeri : AKRA BARUT
                             OTEL

GERÇEKLEŞTİRDİKLERİMİZ

BAŞKANDAN MESAJLAR

Başkandan Mesajlar için tıklayınız

FAYDALI LİNKLER

Sevgili Dostlarım,

Rotary insanlığa hizmet eder sloganıyla başladığımız bu yolda ikinci ayımızı doldurmak üzereyiz.

Bildiğiniz üzere Kısa Dönem Gençlik Değişim Kampı olan Discover Anatolia Projesi ile yurt dışından gelen öğrencilerimizi ağırladık. Misafir öğrencilerimizle keyifli ve eğlenceli yat turu, ardında Kaleiçinin güzelliklerini yaşayarak eski Antalya'yı gezdik; ertesi günü Expo Antalya gezisi düzenledik. Öğrencilerimizi evlerinde misafir eden, Aziz Ertaş, Özcan Kalaycı,  Murat Çalık, Hüseyin Kaplan dostlarıma çok teşekkür ediyorum. Yine öğrencilerimizin yat turunda  ve Expo Antalya gezimizde verdiği desteklerinden dolayı Özcan Kalaycı dostumuza çok teşekkür ediyorum.

Ailelerimiz ile birlikte dostluklarımızı pekiştirdiğimiz yeni dostlar edindiğimiz çok güzel bir Belgrad gezimizi  gerçekleştirdik.Bir şey nasıl başlarsa öyle devam edermiş;  tüm yılımızın aynı heyecan içerisinde, sevgiyle dostlukla süreceğini umuyorum. Osmanlı İmparatorluğu'ndan kalan tarihi güzellikleri,  bizleri hayran bırakan doğal güzellikleri, muhteşem Tuna ve Sava nehirlerinin güzellikleri ile anılarımızda yaşatacağımız bir gezi olmuştur.  Geziye katılan dostlarımız ile yeniden yeni bir gezide buluşabilme dileklerimiz ile gezimizi sonlandırmış olduk. Her şey harikaydı, rehberimiz Nejat da öyle. Gezimiz de bizlerle birlikte olan dostlarımıza çok teşekkür ediyorum.

08 - 09 Ekim 2016 tarihlerini kapsayan İstanbul gezisini düzenliyoruz. 8 Ekim Cumartesi günü Rehber Saffet Emre Tonguç ile Boğaz gezisi ve 9 Ekim 2016'da İstanbul'un güzelliklerini yaşaya-cağımız bir Pazar gününü siz dostlarımızla geçireceğiz. Uçuşlarla ilgili programı sizlerle paylaştım. Ayrıntıları daha sonra sizlerle paylaşacağım.    

UA Rotary Kısa Dönem Gençlik Kampına katılan F.Naz Cemre Kalaycı'nın, 2 hafta süre ile Finlandiya/Turku'da  kamp hayatı izlenimlerini bizlerle paylaşmıştır. Türkiye'yi, Türkleri temsil etmiş olması ise bizleri son derece mutlu etmiştir.

Ağustos ayı üyelik geliştirme ayıdır. Siz üyelerimizin ÜYE ADAY HAVUZU oluşturmamıza katkı sağlamaları, her üyemizin en az 1 aday önermesidir. Bu konuda desteğinize ihtiyacımız var. En iyi rotary projesi, sahip olduğumuz nitelikli üyeleri korumak ve kulübümüzü yarınlara taşıyacak mesleğinde başarılı toplumda sevilen yeni üyelerle kulübümüzü güçlendirmektir. Haftalık olağan toplantılarımıza üyeliğe teklif etmek istediğiniz dostlarınızı getirmenizi bekliyorum.

Eşli bir akşam yemeği toplantılarımızı da yapacağız.

Hepinizi en içten sevgi ve saygılarımla kucaklıyorum.

2016-2017 Dönem Başkanı

F. Şeniz Kalaycı

Uygulama : www.elitnet.com.tr