DÖNEM BAŞKANI RTN.FİKRİ BAYHAN

2430.BÖLGE GUVARNÖRÜ ALTAN ASLAN & NESLİHAN

UR. ROTARY BAŞKANI BARRY RASSİN & ESTHER

DUYURU...

İLHAM KAYNAĞI OLALIM.

 

TOPLANTI BİLGİLERİ

Toplantı Günü : Çarşamba

Toplantı Saati : 12:30

Toplantı Yeri : AKRA BARUT
                             OTEL

GERÇEKLEŞTİRDİKLERİMİZ

BAŞKANDAN MESAJLAR

Başkandan Mesajlar için tıklayınız

FAYDALI LİNKLER

Sevgili Dostlarım,

Rotary insanlığa hizmet eder sloganıyla başladığımız bu yolda üçüncü ayımızı doldurmak üzereyiz.

 Bu dönem projelerden daha çok, birlikte sosyal aktiviteler yaparak, birlikte, ailelerimizle olmaya özen göstereceğiz diyerek eşlerimiz, çocuklarımızla hep birlikte Düden Şelalesinin serinliğinde kahvaltı olarak yaparak toplantımızı yoğun bir katılım ile gerçekleştirmiş olduk. Hafta içerisinde işleri nedeniyle katılamayan dostlarımız da aramızdaydı. 

Bilim ve Teknoloji Müzesi - Planetaryum (Gezegenevi) için düşündüğümüz Zeytinparka, bu projede görev alan dostlarımız ile giderek, incelemelerde bulunduk.

 12-15 Eylül'de Kurban Bayramını, manevi değerlerimize sahip çıkarak, sevdiklerimiz ile coşku içerisinde kutladık.

Antalya'mız ve Türkiye için önemli olan Antalya Expo'ya yaptığımız gezimiz çok keyifli geçti. Hafta içerisinde işleri nedeniyle katılamayan dostlarımız aramızdaydı. Dünya ülkelerinin stantlarını görmek, bahçelerinde o ülkedeymiş gibi dolaşmak ayrı bir keyifti. Zamanın nasıl geçtiğini anlayamadan üyelerimiz, eşlerimiz ve çocuklarımız ile bir günü sonlandırdık.

Toplantımızda konuşmacı konuğumuz, Domino Tur sahibi Ömür Özdemir Hindistan’ı, Hindistan'ın mistik güzelliklerini anlatarak, bizleri Hindistan yolculuğuna çıkartarak, keyifli bir zaman geçirmemize vesile oldu.

Bildiğiniz gibi ağustos ayı Rotary’de üyelik geliştirme ayıydı. Yeni üye alımı konusunda neler yapabileceğimizi tartıştık.

Değerli dostlarım, bildiğiniz gibi eylül ayı Rotary’de gençlik ayıdır. Topluma Atatürk'çü birey yetiştirmenin hazzı ile üniversitede okuyan başarılı, ihtiyaç sahibi gençlerimize burs vermeye devam ediyoruz. Bu projemizi destekleyen üyelerimize çok teşekkür ediyorum.

Eylül ayında okullar açılıyor. Tüm öğrencilerimize ve velilerine 2016-2017 öğretim ve eğitim yılında başarılar dileyerek bitirmek istiyorum.

Hepinizi en içten sevgi ve saygılarımla kucaklıyorum.

2016-2017 Dönem Başkanı

F. Şeniz Kalaycı

Uygulama : www.elitnet.com.tr