DÖNEM BAŞKANI RTN.FİKRİ BAYHAN

2430.BÖLGE GUVARNÖRÜ ALTAN ASLAN & NESLİHAN

UR. ROTARY BAŞKANI BARRY RASSİN & ESTHER

DUYURU...

İLHAM KAYNAĞI OLALIM.

 

TOPLANTI BİLGİLERİ

Toplantı Günü : Çarşamba

Toplantı Saati : 12:30

Toplantı Yeri : AKRA BARUT
                             OTEL

GERÇEKLEŞTİRDİKLERİMİZ

BAŞKANDAN MESAJLAR

Başkandan Mesajlar için tıklayınız

FAYDALI LİNKLER

Aralık ayı Rotary’de aile ayıdır. Biz de bu ay Falez Rotary ailesi olarak hem genişleyeceğiz hem de gençleşeceğiz. Falez Rotary Kulübü olarak işlerinde ve mesleklerinde başarılı toplum içerisinde sevilen yeni bir üye kazanıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Rotaryde üyelik kriterlerinin temelinde iş ve meslek sahibi olmak ve mesleğinde başarılı olmak yatar. Öyle ki bizi diğer sivil toplum örgütlerinden ayıran en önemli etkenlerden biri kulüp üyelerinin toplumdaki farklı meslekleri temsil etmeleridir. İnsanların topluma yararlı olabilecekleri yüzlerce yöntemden en etkin olanı kendi mesleki birikim deneyimlerini kullanarak verebilecekleri hizmetlerdir.

7 Ocak'ta Zeytinpark'a yaptığımız ziyaret ile dostlarımız ile zeytin ağaçlarının arasında keyifli bir zaman geçirdik.

Talihsiz bir kaza nedeniyle, kulübümün toplantılarına katılamıyorum. Fakat kendimi dostlarımdan ayrı hissetmedim, hissettirmediler. Aralık ayı içerisinde yapmamız gereken bir kısım projelerimizi yapamadık, Şubat ayına kadar yapamama durumuz olacak, bunun üzüntü içerisindeyim.

13 Ocak 2016 tarihli toplantıya, Aspendos Rotary Kulübü, Olimpos Rotary Kulübünün birlikte düzenlendiği, intercity toplantısında, GDB Özcan Kalaycı dostum başkanlık yaparak yokluğumu hissettirmedi.   Konuşmacı konuğu Psikolog/Eğitmen Sayın Kutay Ürkmen "Gülümsemenin Büyüsü" adlı sunumunu yaptı.

20 Ocak 2016 tarihinde Olağan toplantımıza GDB. Osman Ersoy başkanlık yaparak, Antalya Final Okullarının Genel Müdürü Hasan Uslu, konuşmacı konuk olarak katılmıştır.

23 Aralık 2015 Cuma akşamı Muratpaşa Belediyesi Çağlayan Kapalı Spor salonunda hami Falez Rotaract Kulübümüz’ün kuruluş yıl dönümünde, Engelsiz Gösteri organize edilmiş, engelliler ve yakınlarının ve diğer katılımcılarla, unutulamayacak bir akşam yaşanmıştır.        

 

Dostluğumuzun pekiştiği ocakbaşı toplantılarımız devam ediyor. Dostlarımızın bu konudaki duyarlılığı için çok teşekkür ediyorum.

Şırnak Merkez - Mesleki Teknik Anadolu Lisesinden 50 öğrenciye Antalya'lı dostalarımın katkı sağladığını bildirmeleri ile yüreği geniş dostlarıma; sınırlı zaman içerisinde her aradığım, yüreği geniş dostlarım yardım teklifini hemen kabul ettiler. Sağ olun, var olun. 14 öğrencinin kıyafetleri siz yardımsever dostlarımın desteği ile alındı. Biliyorum ki telefon etmediğim diğer dostlarım da " bizi de arasaydın" diyeceklerdir. Yardım desteklerini veren, Osman Ersoy, Rukselan Selek ve muayene ortağı sevgili Huriye Özderin, Hüseyin Kaplan, Akın Akıncı, İbrahim Sünel, Bilge Kalaycı ve arkadaşı Zeynep Evrim Akgül Yağan ile Figen Gönen dostlarıma çok çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız iyi ki varız, İyi ki Falez Rotary Kulübü var.

Dostluğumuzun pekiştiği ocakbaşı toplantılarımız devam ediyor. Dostlarımın bu konudaki duyarlılığı için çok teşekkür ediyorum.

Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyoruz.  Sağlıklı ve mutlu kalın.

Rotary insanlığa hizmet eder.

Rotaryen Sevgi ve Selamlarımla.

 

F. Şeniz Kalaycı

Antalya Falez Rotary Kulübü

2016-2017 Dönem Başkanı.

Uygulama : www.elitnet.com.tr