DÖNEM BAŞKANI RTN.FİKRİ BAYHAN

2430.BÖLGE GUVARNÖRÜ ALTAN ASLAN & NESLİHAN

UR. ROTARY BAŞKANI BARRY RASSİN & ESTHER

DUYURU...

İLHAM KAYNAĞI OLALIM.

 

TOPLANTI BİLGİLERİ

Toplantı Günü : Çarşamba

Toplantı Saati : 12:30

Toplantı Yeri : AKRA BARUT
                             OTEL

GERÇEKLEŞTİRDİKLERİMİZ

BAŞKANDAN MESAJLAR

Başkandan Mesajlar için tıklayınız

FAYDALI LİNKLER

Değerli Dostlarım,   

Öncelikle yeni yılda her şeyin gönlünüzce olmasını, her gününüzün bugünden daha umutlu-mutlu olması dileyerek sözlerime başlamak istiyorum

Ocak ayında Berna Alkan Tuzlak dostumuzun gerçekleştirmiş olduğu harika bir ocakbaşı toplantısı gerçekleştirdik. Sevgilerin paylaşıldığı, dostlukların daha da güçlendiği ocakbaşı toplantılarımıza daha fazla ilgi göstermemiz gerektiğini düşünüyorum. Ev sahibi dostlarımıza konuklarımızın kendilerinden davet beklediğini bir kez daha hatırlatmak isterim.

Sevgili dostlarım, geçirdiğim rahatsızlık nedeniyle sizlerle bazı toplantılarda birlikte olamadım. Geçmiş Dönem başkanlarım yokluğumu hissettirmediler.

Özcan Başkanıma, Osman Başkanıma, Rukselan Başkanıma, Aykut Başkanıma, çok teşekkür ediyorum. Toplantılara başkanlık eder misiniz dediğimde, hemen kabul ettiler. Sağ olsunlar, var olsunlar.

4 Ocak 2017 tarihindeki olağan toplantımızı, saat: 12.00 - 14.00 saatleri arasında, Gelecek Dönem Başkanımız Figen Gönen'in Mark Antalya’da bulunan YVES ROCHER’de işyeri ziyareti olarak gerçekleştirildi. Rahatsızlığım ile GDB Rtn. Rukselan Selek yokluğumu hissettirmedi.

11 Ocak 2017 Çarşamba günü GDB M.Aykut Ege'nin başkanlığında konuşmacı konuğumuz: Psikolog Seçil ÖZCAN, "Türkiye ve Gelecek" konusunda sunum gerçekleştirdi.

18 Ocak 2017 Çarşamba günü Vahdet NARİN, bizlere "ZEYTİN PARK"ı  anlattı.

25 Ocak 2017 Çarşamba günü Üyemiz Akın A.Akıncı'yı ziyaret ettik.

Dönem başlangıcından bu yana vermiş olduğunuz desteklerden dolayı çok değerli kulüp üyelerine ve sevgili roteşlere teşekkür ediyorum.

Bundan sonraki gerçekleştireceğimiz etkinlik, proje ve toplantılarda hep birlikte olmak dileğiyle.

Sağlıkla - Esenlikle kalın.

Rotaryen Sevgi ve Selamlarımla.

F. Şeniz Kalaycı

Antalya Falez Rotary Kulübü

2016-2017 Dönem Başkanı.

Uygulama : www.elitnet.com.tr