DÖNEM BAŞKANI RTN.FİKRİ BAYHAN

2430.BÖLGE GUVARNÖRÜ ALTAN ASLAN & NESLİHAN

UR. ROTARY BAŞKANI BARRY RASSİN & ESTHER

DUYURU...

İLHAM KAYNAĞI OLALIM.

 

TOPLANTI BİLGİLERİ

Toplantı Günü : Çarşamba

Toplantı Saati : 12:30

Toplantı Yeri : AKRA BARUT
                             OTEL

GERÇEKLEŞTİRDİKLERİMİZ

BAŞKANDAN MESAJLAR

Başkandan Mesajlar için tıklayınız

FAYDALI LİNKLER

Değerli Dostlarım,   Sevgili Roteş Dostlarım,

23 Şubat günü Uluslararası Rotary’nin kuruluş yıldönümü olması nedeniyle Şubat ayı Dünya Anlayış Ayı seçilmiştir. Yeni yılın ilk aylarından biri olan Şubat ayı içerisinde Rotary kulüpleri özel programlar düzenleyerek uluslararası anlayış ve iyi niyeti arttırıcı etkinlikler yapmak; Dünya Toplum Hizmeti projelerini dünyanın çeşitli yerlerinde yaygınlaştırmak gibi faaliyetlere ağırlık verilir. Ayrıca 23 Şubat Rotary Kuruluş Yıldönümüdür.

Aspendos Rotary Kulübünün evsahipliğinde 26-29 Ocak 2016 tarihleri arasında düzenlenen 5.RYLAKADEMİ Seminerine, kızım F.Naz Cemre Kalaycı'yı kendi katkımız ile göndermiş; kendisi Falez Rotary Kulübü adına temsil etmiştir. Aspendos Rotary Kulübünün, kulübümüze, Ryla Akademiye yapmış olunan katkılar nedeniyle vermiş olduğu plaketi de kulübümüze verdim.     

01 Şubat 2017 Çarşamba günü Haftalık Olağan Toplantımızı, Kulüp Üyemiz Murat Çalık'a işyeri ziyareti olarak gerçekleştirdik. Antalya'da böyle bir işletmenin olması gerçekten gurur verici. Türk insanına istihtam yaratılması çok güzel. 

08 Şubat 2017 Çarşamba günü toplantımızı Asamble olarak gerçekleştirdik. Bugüne kadar neler yaptık, bundan sonra neler yapabiliriz konuştuk. Üyelerimizin aidatlarını zamanında ödemesi de çok sevindirici. Çok teşekkür ediyorum. Şırnak Merkez - Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimize giyecek katkısında bulunan dostlarımıza teşekkür ediyorum.

Benim için ilk aşamada birlik beraberliğimizi sürdürebilmek olup sürekli dile getirmeye çalışıyorum. Bunu da hep birlikte başarıyorduk. Rahatsızlığım nedeniyle, kısa bir süre ara vermek zorunda kaldık. 

UR 2430 Bölge Federasyonunun yıllık 3. taksidini ve UR Yıllık aidatının 2. taksidini ödedik.

Kulübümüzün bir toplantısında, bir proje yaparak; Toplum Birliği ile birlikte Habipler Ortaokulunda Falez Anaokulunda gerçekleştirdik. Rukselan Başkanımız tarafından  çocuklarımıza diş sağlığı ve eğitimi verildi. Dişlerimiz nasıl fırçalanır, dişlerimizin çürümesini nasıl engelleyebiliriz? Rukselen Başkanımız tarafından anlatırken, yavrularımız ilgiyle dinlediler.

Çocuklara diş fırçası seti hediye ettik. Rukselan Başkanımızın almış olduğu pasta, çocukların çok sevdiği şekilde mumlarla üflediler, çocuklarımız afiyetle pastalarını yerlerken, bizlere de onları keyifle izlemek düştü. 

Eşli olarak yapmış olduğumuz yoğun bir katılım ile neşe içerisinde geçen yemekli toplantımızda kulübümüze yeni katılan Mehmet Yalçın'a Pin taktık.    

Her haftası farklı bir faaliyet-proje ile geçen keyifli bir ayı geride bırakmış olduk.

Mart ayında da yine programımızın oldukça yoğun ve zevkli geçmesi için planlarımız oluştu.

Hepinizi güzel duygularımızla kucaklıyor, keyifli - kaliteli bir Mart ayı diliyoruz.

 

Sağlıkla - Esenlikle kalın.

Rotaryen Sevgi ve Selamlarımla.

F. Şeniz Kalaycı

Antalya Falez Rotary Kulübü

2016-2017 Dönem Başkanı.

Uygulama : www.elitnet.com.tr