DÖNEM BAŞKANI RTN.FİKRİ BAYHAN

2430.BÖLGE GUVARNÖRÜ ALTAN ASLAN & NESLİHAN

UR. ROTARY BAŞKANI BARRY RASSİN & ESTHER

DUYURU...

İLHAM KAYNAĞI OLALIM.

 

TOPLANTI BİLGİLERİ

Toplantı Günü : Çarşamba

Toplantı Saati : 12:30

Toplantı Yeri : AKRA BARUT
                             OTEL

GERÇEKLEŞTİRDİKLERİMİZ

BAŞKANDAN MESAJLAR

Başkandan Mesajlar için tıklayınız

FAYDALI LİNKLER

Sevgili Rotary Ailem,

 

Habibler Ortaokulu Müdürü ve Falez Rotary Düden Toplum Birliği kurucu üyelerinden Başkan Cemil Parin'in katkıları ile Habibler Ortaokulunda  "Erken Tanı Hayat Kurtarır" projesi çerçevesinde, değerli dostumuz Dr. Esra Karasulu Özyalçın o semtte oturan kadınlara yönelik Göğüs Kanserinden korunma yollarını anlattı. Değerli dostumuz Dr. Sevim Hacıarifoğlu Tolunay da "Evlilik, İlişkiler ve İletişim" konusunda sunum yaparak katılımcıların sorularını cevaplandırdı. Desteklerinden dolayı Dr. Esra Karasulu Özyalçın,  Dr. Sevim Hacıarifoğlu Tolunay ve Habibler Ortaokulu Müdürü ve Falez Rotary Düden Toplum Birliği kurucu üyelerinden Başkan Cemil Parin ve öğretmenlerine teşekkür ederiz.

 

 Dönem toplantımızı eşli yemekli olarak gerçekleştirdik. Piyanonun eşliğinde, 80'li - 90'lı yıllara ait şarkıları dinleyerek keyifle akşam yemeğimizi yedik.

 

LÖSEV'den gelen konuğumuz Cem Öney, "Lösev Vakfı çalışmaları, amacı, yaptıkları - yapacakları " hakkında sunum yaparak, neleri başardıklarını gösterdi. Katılan üyelerimiz Lösev'e üye oldular, Lösev için bizler neler yapabiliriz, üyelerimiz ile konuştuk, tartıştık.  

 

Güzel bir pazar gününde eşli-çocuklarımızla Zeytinpark'ta, ağaçların altında doğa ile iç içe olarak kahvaltımızı yaptık. Buradaki ürünlerden, zeytin, zeytin yağı, sabun alarak organik beslenmenin gerekliliğini de yerine getirmeye çalıştık. Papatya tarlalarının içerisinde çocuklarımız keyifli bir zaman geçirdiler, sevinçlerine bizler de ortak olduk.

 

Nisan 2007'de kurulan kulübümüzün, Falez Rotary Kulübünün 10. kuruluş yıl dönümünü kutluyoruz.

 

Sevgili Dostlar, Sevgili Roteşler, 2016/17 döneminin de sonuna yaklaşıyoruz. 2017/18 Döneminin Bes ve Asamblesi 12-16 Nisan tarihlerinde gerçekleştirildi. Gelecek dönem başkanımız Figen Gönen ve Yönetim Kurulu üyeleri Berna Alkan Tuzlak ve Fikri Bayhan katılmışlardır. Gelecek Dönem Başkanımız - Figen başkanımızın ilk asamblesini de gerçekleştireceğiz. Başkanımıza ve yönetimine şimdiden başarılar ve hedeflerini kolaylıkla yerine getirmelerini diliyorum.

 

TBMM nin kurulduğu günü çocuklarımıza armağan eden Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı, minnetle anarak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı kutluyorum.

 

2430. Bölge konferansının yaklaştığı şu günlerde hepinizi en içten sevgi ve saygılarımla kucaklıyorum. Sevgiyle - Dostça Kalın.

 

Rtn. F. Şeniz Kalaycı

Antalya Falez Rotary Kulübü

2016-2017 Dönem Başkanı

 

Uygulama : www.elitnet.com.tr