DÖNEM BAŞKANI RTN.FİKRİ BAYHAN

2430.BÖLGE GUVARNÖRÜ ALTAN ASLAN & NESLİHAN

UR. ROTARY BAŞKANI BARRY RASSİN & ESTHER

DUYURU...

İLHAM KAYNAĞI OLALIM.

 

TOPLANTI BİLGİLERİ

Toplantı Günü : Çarşamba

Toplantı Saati : 12:30

Toplantı Yeri : AKRA BARUT
                             OTEL

GERÇEKLEŞTİRDİKLERİMİZ

BAŞKANDAN MESAJLAR

Başkandan Mesajlar için tıklayınız

FAYDALI LİNKLER

23.07.2018 09:13 zaman: 1 year

DİSCOVER ANOTALİA-XIII PROJESİ KAPSAMINDA 13 YABANCI ÖĞRENCİYİ AĞIRLADIK.

 

2430. Bölge Projelerinden biri olan Discover Anatolia–XIII kapsamında Belçika, Finlandiya, İspanya, İndia, Taivan, Çek, Danimarka, Slovenya ve Fransa’dan gelen 8 Kız 5 Erkek 13 öğrenciyi ağırladık.

4 Temmuz 2018 akşamı karşılayıp, misafirlerimizi evlerimizde ağırladık. 5 Temmuz 2018 sabahı ATİK’te toplanarak tekne turlarıyla unutulmaz keyifli anlar yaşandı. Akşamına kale içi Rotary Kulübüne teslim ettik. 

Projenin gerçekleşmesinde değerli geçmiş dönem başkanlarımızdan Rtn. Rukselan & Mehmet Ali Selek, A.Aziz & Öznur Ertaş, Özcan & Bilge Kalaycı, Figen Gönen, değerli kulüp üyelerimizden Selim & Rana İsa, Murat & Belgin Çalık, Berna & Bülent Tuzlak, Merve Gültekinler & İhsan Sadi ve Hüseyin & Pınar Kaplan dostlarımıza, yabancı misafirlerimizi evlerinde ağırladıkları ve destekleri için çok teşekkürler.

Kulübümüzün ilk projesi olan hepinizin müthiş bir özveriyle katkıda bulunarak bizleri yalnız bırakmayan sevgili Özcan Kalaycı, Selim ve Rana İsa çiftine tekne aktivitesi organizasyonu ve gün boyunca kulübe sağladıkları ilave katkılar için de çok teşekkürler.

Ayrıca uyumlu ve başarılı bir şekilde Discover Anatolia-XIII Projesinin gerçekleştirilmesinde emeği geçen kulübümüzün üyesi olmamakla birlikte 2 gencimizi evinde misafir edip sonrasında da tekne aktivitesine katılarak yabancı dili ile aktivite sırasında bizlere yardımcı olan Can ve Aylin Özkan dostlarımıza da özellikle teşekkür ederim Biz hepimiz çok büyük ve güzel bir aileyiz. Bu ailenin bir ferdi olarak birlikteliğimizden gurur duyuyorum dostlarım. Teşekkürler.


Uygulama : www.elitnet.com.tr